SAP در صنعت مخابرات

SAP در صنعت مخابرات
سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی SAP ERP در صنعت مخابرات
با استفاده از سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی سپ ، صنعت مخابرات قادر خواهد بود تا به طور موفقیت‌آمیزی تغییر و تحولات این صنعت را در جهت ارائه خدمات برتر به مشتری هدایت نماید، و از محل مدل‌های جدید کسب و کار شروع به درآمدزایی قابل توجهی نماید.
مشارکت مشتریان
با استفاده از SAP می‌توان یک نقطه‌ نظر پایدار و استراتژی مشارکت را تعیین نمود. این رویه مشتریان را قادر می‌سازد تا زمان و جایی را که می‌خواهند، جهت خرید انتخاب نمایید.
کسب و کار دیجیتال جدید
از طریق SAP می‌توان به نحو بهتری، خدمات درآمدزا را با استفاده از موبایل، اینترنت و انتشار دیتا به بازار معرفی نمود.   

مزیت عملیاتی سیستم سپ
سیستم سپ می‌تواند با اجرا نمودن فرایندهای تجاری مرکزی، به سرعت صنعت را با بازار وفق می‌دهد. و با استفاده از انتخاب‌های انعطاف‌پدیر گسترده، اثر بخشی و کارایی بیشتری ایجاد می‌نماید.
مزایا
SAP ERP به شرکت‌های مخابراتی کمک می‌کند تا کسب و کار خود را با تغییرات بازار و رقبای جدید، از طریق موارد زیر منطبق نمایند.
  •     تمرکز بر روی از دست ندادن مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید در بازار رقابتی
  •     استفاده ساده و مؤثر از همه کانال‌ها و وسایل با استفاده از شخصی سازی نقطه نظرات مشتریان
  •      کاهش هزینه‌ها جهت حفظ درآمد
  •     رشد درآمد از طریق خدمات ارتباطی غیر سنتی

چرا   سیستم  SAP ERP؟
  سیستم هوشمند و یکپارچه SAP ERP به توانمندسازی دنیای دیجیتال از طریق نوآوری در مدل‌های جدید کسب و کار و با استفاده از راه‌حل-های گسترده خاص صنعت مخابرات Telecomکمک می‌کند.

لینک مقاله در سایت:
http://www.samehara.com/articles/detail/

مشتریان سیستم SAP در دنیا و ایران
در ایران همراه اول سیستم سپ را برای حوزه Back Office خود پیاده سازی و اجرا کرده است برخی از مشتریان سپ در این صنعت در دنیا به شرح زیر میباشد.