پیاده سازی و اجرایی شدن کامل SAP ERP در گروه صنعتی بوتان و شرکت الیکا

پیاده سازی و اجرایی شدن کامل SAP ERP در گروه صنعتی بوتان و شرکت الیکا
پس از پیاده سازیSAP در بزرگ ترین شرکت قطعه ساز ایران، صنایع تولیدی کروز، گروه پتروپارس و شرکت حفاری پوسکو مجری بزرگ ترین پروژه تاریخ کشور و شرکت گلستان یکی از خوشنام ترین شرکتهای صنایع غذایی، با بیش از 50 سال تجربه، نوبت به یکی دیگر از بهترین های صنعت ایران، گروه صنعتی بوتان رسید.
سیستم پیشرفته SAP-ERP، پس از 18 ماه کار و تلاش مشترک مشاوران سامه آرا و همکاران بوتان در تاریخ 17 مرداد 1394 در گروه صنعتی بوتان و شرکت الیکا به بهره برداری رسید.
اسکوپ پروژه شامل پیاده سازی و استقرار کلیه فرایندهای عملیات سازمان شامل سیستم فروش، توزیع، تامین، انبار، تولید، کیفیت، نگهداری و تعمیرات، حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، مدیریت نقدینگی و سیستم های منابع انسانی بوده است.
این موفقیت بزرگ را به جامعه صنعتی و انفورماتیکی کشور و همه متخصصان و مشاورانی که در این زمینه فعالیت می کنند تا با بهبود سازمان ها، ایرانی آبادتر را بسازند، تبریک می گوییم. به همه همکاران شرکت سامه آرا و گروه صنعتی بوتان که با تلاش خستگی ناپذیر خود باعث شدند که این موفقیت بزرگ حاصل گردد، خدا قوت گفته و آرزوی زندگی موفق، سعادتمند و سربلند برای ایشان داریم.
گروه صنعتی بوتان با بیش از ۶۰سال فعالیت درخشان، سومین تولید کننده بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا و اولین و بزرگترین تولیدکننده پکیج شوفاژ دیواری در ایران می باشد.  • تاریخ درج : 1394/05/01
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter