پیاده سازی ماژول منابع انسانی در شرکت Alcatel-Lucent

پیاده سازی ماژول منابع انسانی در شرکت Alcatel-Lucent
ماژول منابع انسانی ماژولی حیاتی برای اکثر سازمان ها و نه فقط سازمان های بزرگ هستند. شرکت Alcatel-Lucent از تجربه پیاده سازی ماژول منابع انسانی می گوید:
اولین ابزاری که به شرکت آورده شد منابع انسانی بود. ما باور نمی کردیم که در طی 6 ماه بتوانیم به Go-live برسیم. اما توانستیم تمامی همکاران در 50 کشور را در این سیستم بیاوریم و Master Data مهیا کنیم که تمامی سیستم های مهم ما را پشتیبانی کند و شامل اطلاعات کارمندان باشد.
از جمله مزایای سیستم منابع انسانی SAP برای شرکت  Alcatel-Lucentعبارتند از:
1. تسریع فرایند گزارش گیری تا 80%: داکیومنت های کاغذی جای خود را به اطلاعات به روز کارمندان دادند، لذا صرفه جویی بسیار زیادی در زمان شد. زمان مورد نیاز برای دستیابی به اطلاعات دقیق از کارمندان از سه هفته به چند روز کاهش یافت.
2. استفاده از سیستم Employee Self-Service: کارمندان می توانند از این سیستم برای ایجاد پروفایل شخصی و مدیریت اطلاعات شخصی و مرتبط با شغل خود استفاده کنند. در این میان تیم حقوق و دستمزد اطلاعات مرتبط با کارمند را از سیستم می توانند استخراج کنند.
3. تسریع مدیریت عملکرد: جایگزین کردن سیستم گذشته مبتنی بر کاغذ با سیستم منابع انسانی SAP به مدیران و کارمندان این امکان را می دهد که از سیستم برای تنظیم، تحلیل، مشورت و نهایی سازی اهداف استفاده کنند. همچنین مدیران می توانند ارزیابی انجام دهند و کارمندان می توانند خود ارزیابی کنند.
 
  • تاریخ درج : 1395/07/10
  • مرجع خبر:
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter

اخبار مرتبط ســــــــا مه آرا