همکاری سامسونگ درانتقال ابزارهای اندرویدی به شرکت SAP

همکاری سامسونگ درانتقال ابزارهای اندرویدی به شرکت SAP

اکونیوز:شرکت سامسونگ به تازگی از انتخاب دو مدل Galaxy S IIو Galaxy Tab 10.1از سوی موسسهSAP AGبرای استفاده داخلی این شرکت خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،استفاده از اسمارت‌فون‌های مبتنی بر اندروید برای افزایش کارائی مجموعه SAPبرای اولین بار در این رده به وقوع می‌پیوندد. در این ارتباط Oliver Bussmannمدیر ارشد فناوری اطلاعات شرکت SAPضمن ابزار خوشنودی از بکارگیری محصولات سامسونگ از سوی نیروی کار این شرکت بعنوان بخشی از استراتژی داخلی این برند، داشتن حق انتخاب از سوی کارمندان و مشتریان این شرکت را نکته‌ای مهم و اساسی قلمداد کرده و از اجرای نرم‌افزارهای SAPبروی ابزارهای اندرویدی سامسونگ بعنوانعاملی در جهت تسریع هرچه بیشتر سرعت انجام کاریاد کرد. وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت بالای ایمن‌سازی اطلاعات تجاری بروی این ابزارها، حضور طیف وسیعی از خط مشی‌هایITدر کنار افزایشگسترده امنیتو گزینه‌های مدیریت اطلاعات را بعنوان بخشی از ویژگی‌های مهم حاضر در بسته SAP Mobile Device Management یا SAP MDM عنوان نمود.
در این ارتباط همچنین Cho BumCoo معاونت ارشد بخش ابزارهای تجاری شرکت سامسونگ انتخاب دستگاه‌های سامسونگ از سوی شرکت SAPرا نشانی از تاثیرگذاری محصولات هوشمند سامسونگ در رده تجاری تلقی نموده و از نیاز SAPبه برترین‌های دنیای موبایل و پاسخگوئی سامسونگ به این نیاز سخن گفت.
همکاری نزدیک دو شرکت SAPو سامسونگ برای بهبود وضعیت امنیتی در ابزارهای اندرویدی سامسونگ منجر به ارتقا هر چه بیشتر خط مشی‌های ITدر ابزارهای گوناگون در رده‌های متفاوت شده است. سیستم مدیریت موبایل Sybase Africa 7.0حاضر در مدل‌های پیشرفته Galaxy Note، Galaxy S IIو تبلت‌های Galaxyدارای طیف وسیعی از عملگرهای تجاری در جهت تضمین موفقیت فعالیت‌های بیزینسی و ایجاد محیطی با ابزارهای بیشتر و ارتباطات گسترده‌تر است.
- یافتن و مسیریابی دستگاه به کارمندان اجازه یافتن دستگاه خود در هر لحظه را خواهد داد امری که منجر به راحتی خیال و تضمین یافتن هر دستگاه گم شده‌ای خواهد بود. در مواقع یافت نشدن دستگاه توسط این سرویس نیز می‌توان اقدام به پاک کردن اطلاعات نمودهو دسترسی غیر مجاز به اطلاعات محرمانه را مسدود نمود.
- با سرویس مدیریت ایمیل و اکانت‌های Exchangeامکان دسترسی به ایمیل در خارج از محیط اداری با فضائی کاملا امن و محرمانه فراهم می‌شود.
- مدیران ارشد فناوری در این سیستم امکان تنظیم فایروال‌ها بصورت کاملا سفارشی برای دستگا‌ه‌های موبایل بر طبق نیازهای شرکت را خواهند داشت.
- کنترل دستگاه در جهت تعیین نرم افزارهای مجاز و غیر مجاز برای دانلود و در نتیجه استفاده بهینه و پرهیز از نصب برنامه‌های مشکل‌آفرین در این سیستم مهیا شده است
- در این سیستم همچنین امکان کنترل عملگرهای مهم دستگاه همچون اتصالات Wi-Fi، نوع استفاده از کارت حافظه، اتصالات USBواتصالات NFCبرای تغییر کاربری دستگاه متناسب با نیازهای بیزینسی برای مدیران ارشد فناوری در دسترس قراردارد.
- امکان مدیریت کنترلرهای امنیتی همچون تعیین زمان انقضا برای کلمات عبور و تغییر کلمه عبور نیز در این سیستم در نظر گرفته شده است
دستگاه‌های سامسونگ همچنین امکان پشتیبانی از طیف وسیعی از اپلیکیشن‌های تجاری SAPرا دارند که از آن دست می‌توان به SAP Customer Relationship Managementیا SAP CRM اشاره کرد که امکان ایجاد ارتباط بخش تجاری وفروش با مشتریان برای ارائه محصولات و سرویس‌های مورد نیاز را فراهم می‌آورد.
تولید و گسترش محصولات قدرتمند و با دوام از سوی سامسونگ با امکان برآورده کردن نیازهای امنیتی با قابلیت اطمینان بالا برای کاربران تجاریوترکیب بهینه این محصولات با ابزارهای تجاری و مدیریتی شرکت SAPمنجر به ایجاد برترین نتیجه در تمامی زمینه‌ها برای کاربران تجاری خواهد شد.

  • تاریخ درج : 1390/06/30
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter

اخبار مرتبط ســــــــا مه آرا