شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی

شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی
شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی، سفر مشتریان به سمت سازمان های دیجیتال را سرعت می بخشد.
برنامه اتحادیه دانشگاه های SAP شبکه آموزشی SAP را برای تحول دیجیتالی اعلام کرد. بدین ترتیب اشخاص حرفه ای و کلیدی سازمان را برای هدایت سازمان هایشان به سمت سازمان های دیجیتال در همکاری با شرکای تجاری آماده می کند.
شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی، به رهبران کسب و کارها، مجریان IT، کارشناسان IT و کاربران نهایی در محیط SAP کمک می کند تا مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در این تحول دیجیتال را بشناسند. 
قسمت کلیدی شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی، آکادمی تحول دیجیتال است که به رهبران کسب و کار و کارشناسان IT امکانی جهت یادگیری و بهره برداری از فرصت ها و همکاری با هم قطاران و کارشناسان می دهد تا مهارت های لازم برای این سفر یادگیری دیجیتال خود را کسب کنند. 
شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی با اتحادیه دانشگاه های SAP شبکه ای بیش از 2650 مؤسسه آموزشی در 90 کشور مختلف تشکیل می دهند و شامل دوره های تحول دیجیتالی برای اشخاص حرفه ای سازمان، کارشناسان IT و کارشناسان شبکه می شود. همچنین این شبکه، شرکت کنندگان را قادر می سازد تا بینش ها و Best Practice ها را به اشتراک بگذارند تا سفر تحول دیجیتالی خود را سرعت بخشند.
جزء دیگری از شبکه آموزشی SAP برای تحول دیجیتالی، ابداع و نوآوری به همراه استعدادهای جوان از طریق پروژه هایی مشاوره نسل های جدید SAP است. دانشجویانی از دانشگاه های برتر بارسلونا در این طرح شرکت خواهند کرد. 
مشاوره نسل های جدید SAP پایه و اساسی برای Big Data خواهد بود که به کارآفرینان تمام دنیا با ایده های ناب این امکان را می دهد که با تکنولوژی های جدید SAP شامل پلتفرم کلود SAP HANA و راهکارهای تحلیلی SAP آشنا شوند و طراحی های مناسب و نمونه برداری راهکارها بر اساس چالش های دنیای واقعی را توسعه دهند.
 
  • تاریخ درج : 1395/06/09
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter

اخبار مرتبط ســــــــا مه آرا