آفاریا، راهکار جدید SAP

آفاریا، راهکار جدید SAP

شرکت نرم افزاری SAP از عرضه نسخه جدیدی از راهکار خود برای مدیریت فناوری های همراه، شبکه ها و نرم‌افزارهای کاربردی در کسب و کارهای مختلف خبر داده است. این راهکار شرکت SAPآفاریا نام دارد که به متصدیان آی‌ تی در کسب و کارهای مختلف اجازه می دهد نرم افزارهای کاربردی و فناوری های همراه خود را به صورت کارآمدتر مدیریت کنند.

به گزارش وب سایت marketwatch نسخه جدید آفاریا دارای یک رابط کاربری است که فرایندهای مدیریتی مربوط به فناوری های همراه را ساده تر کرده است و به شرکت ها و کسب و کارهای کاربر اجازه می دهد قابلیت یکپارچه سازی سیستم های موبايل كسب وكار خود را بهبود بخشند. شرکت SAPدر کنگره جهانی موبایل که در شهر بارسلونای اسپانیا در حال برگزاری است از عرضه نسخه 7 این راهکار خبر داده است.

شرکت SAPبا انتشار نسخه جدید آفاریا قصد دارد با ساده تر کردن فرایندهای مدیریتی و کاهش هزینه های آی تی، تجربه استفاده از فناوری های همراه در کسب و کارها را همانند تجربه کاربران عادی کند.

این شرکت در تلاش است تا به موازات افزایش از فناوری های همراه در کسب و کارهای مختلف، راهکارهایی ارائه کند که مدیران آی تی شرکت ها و سازمان ها به سرعت و به آسانی بتوانند فناوری های مورد استفاده در محیط کار خود را مدیریت کنند و امنیت آنها را افزایش دهند.

آفاریا 7 با رابط کاربری جدید به کاربران این امکان را می دهد که فقط با چند کلیک عملیات مختلف را انجام دهند. البته کاربران می توانند از این راهکار بر روی فناوری های دارای صفحه لمسی مثل رایانه های لوحی آیپد نیز استفاده کنند. این راهکار قابلیت دسترسی کاربران از طریق مرورگرهای اینترنتی مختلفی مثل کروم، اینترنت اکسپلورر، سفری و فایرفاکس را نیز ممکن می سازد.

یکی دیگر از ویژگی های آنفاریا یکپارچگی آن با راهکار BusinessObjectشرکت SAPاست که شرکت های کاربر از طریق آن می توانند به پلت فرم هوشمندی تجاری دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، نسخه جدید آفاریا قابلیت یکپارچه شدن با دیگر سیستم های سازمانی را نیز داراست

  • تاریخ درج : 1390/06/26
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter

اخبار مرتبط ســــــــا مه آرا